Хубчев: Загубихме за 4 минути

Получихме в най-неподходящото време първите два гола, заяви треньорът на България

Публикувана: 10 Oct 2016 22:28
Обновена: 28 Oct 2024 11:20
Прочетена: 667

Треньорът на България Петър Хубчев заяви, че е видял промяна в тима си след загубата с 1:4 от Франция. Поражението тази вечер от Швеция (0:3) бе също толкова тежко, но селекционерът призна, че то е дошло заради края на първото полувреме.

“Бих казал, че за четири минути загубихме срещата. Тактически така си представях нещата. Добре заставахме, но в най-неподходящото време получихме два гола. Между тях можехме да изравним. Не знам дали резултатът е най-важен. След Франция казах, че 5-6 човека се раздадоха. Сега отиваме на 8-9-10", заяви Хубчев.

"Индивидуалните грешки няма как да ги махнем. Футболистите чувстват, че играем малко по-добре, отколкото в мача с Франция и можем да направим нещо. От двете срещи можем да си извлечем много поуки, но не и днес.

Искам да изчистим индивидуалните грешки. Повечето голове дойдоха след грешно заставане, или грешен пас, или грешно позициониране. Ако го намалим, ще е добре. Много по-агресивни трябва да бъдем. Плюс тичане трябва и агресия. Много повече”, наясно е Хубчев.