Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

“Грънчарите” изкопчиха равенството в края

Публикувана: 02 Oct 2016 13:53
Обновена: 27 Oct 2024 11:17
Прочетена: 1366

Манчестър Юнайтед не успя да победи Стоук Сити у дома, въпреки че поведе в резултата. В крайна сметка гостите изравниха за крайното 1:1 и си тръгнаха с точка от “Олд Трафорд”.

Домакините започнаха много силно срещата и още във втората минута Златан Ибрахимович не успя да се възползва от хубав пас на Пол Погба. Французинът, Златан и Мата имаха по още един шанс до края на полувремето, но така и не успяха да реализират.

Резервата Антони Марсиал все пак “взриви” трибуните с хубав гол в 69-та минута. Французинът бе влязъл на терена малко по-рано и с прекрасен удар по диагонала направи 1:0. Радостта на “червените дяволи” обаче не бе дълга. В 82-та минута при бърза контраатака Джо Алън се възползва от не добре избита топка от Давид Де Хеа и на празна врата направи 1:1, вкарвайки във втори пореден мач за Стоук.

С тази точка Манчестър Юнайтед е на 7-то място с актив от 13. Стоук Сити продължава да е на предпоследното място, след като спечели едва третата си точка от началото на сезона.