Лудогорец с лекота на осминафинал за Купата

“Орлите” вкараха 4 гола във Враца

Публикувана: 20 Sep 2016 20:38
Обновена: 26 Oct 2024 04:23
Прочетена: 514

Лудогорец се класира с лекота за осминафиналите на турнира за Купата на България. “Орлите” разгромиха с 4:0 като гост Ботев Враца, но португалецът Витиня получи контузия, като първоначалните прогнози не са никак приятни за треньора Георги Дерменджиев.

Още до почивката тимът от Разград си осигури участие в следващата фаза след голове на Лукас Саша (33) и Кампаняро (45). След почивката Георги Терзиев направи 3:0, след като засече с глава центриране на Джоди Лукоки от ъглов удар, а Анисе от дузпа в края довърши домакините.

Останалите резултати:

Левски Карлово – Верея 0:2 (0:1 Георги Андонов - дузпа 43', 0:2 Методи Костов 64')

Спартак Плевен – Пирин Благоевград 2:3 (0:1 Ндуе Муйеци 48', 0:2 Венцислав Бенгюзов 60', 1:2 Крис Гади 64', 2:2 Иво Иванов - дузпа 79', 2:3 Даниел Младенов 88')

Черноморец Балчик – Локомотив Пловдив 2:5 (0:1 Веселин Марчев 11', 1:1 Попов 37', 1:2 Димитър Велковски 41', 1:3 Веселин Марчев 42', 1:4 Мартин Райнов 68', 1:5 Осама Рашид 89', 2:5 Ахмед Хикмет 90')

Етър – Нефтохимик 4:5 след изпълнение на дузпи (1:1 в редовното време - 1:0 Гуидо Абаян 26', 1:1 Костадин Хазуров 70')

Ботев Гълъбово – Монтана 2:3 (1:0 Реджеб Халил 40', 2:0 Реджеб Халил 50', 2:1 Иван Иванов 59', 2:2 Петър Атанасов 69', 2:3 Стивън Петков 74')