Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Златан се разписа след 4 минути игра за Манчестър Юнайтед

Публикувана: 31 Jul 2016 05:25
Обновена: 22 Oct 2024 09:27
Прочетена: 757

Златан Ибрахимович започна да оправдава високите очаквания и вкара гол след само четири минути игра за новия си клуб Манчестър Юнайтед. Шведът вкара първото попадение при победата на „червените дяволи“ с 5:2 над Галатасарай.

Ибра засече със странична ножица центриране на Антонио Валенсия отдясно и започна по перфектен начин кариерата си в Юнайтед. След мача 34-годишният нападател призна, че очаква да стане още по-интересно след привличането на Пол Погба. Очаква се рекордният трансфер да бъде обявен в следващите дни.

"Ще е чудесно и Погба да се присъедини към тима. Тогава ще стане още по-интересно. Ще видим какво ще се случи, но усещам, че започваме да градим нещо голямо", каза Ибрахимович.

Синан (22) и Брума (40) направиха пълен обрат за Галатасарай още до почивката, но през втората част англичаните се разиграха. Уейн Рууни вкара за 2:2 в 55-та минута, а три по-късно реализира и дузпа. До края на срещата Маруан Фелайни (62) и Хуан Мата (75) подпечатаха победата на Юнайтед. Антонио Валенсия приключи мача с 3 асистенции.