Тенисистът отива на четвъртфинал в Пекин

Публикувана: 06 Oct 2016 13:59
Обновена: 25 Oct 2024 16:36
Прочетена: 721

Гришо отново ни радва. Най-добрият наш тенесист се класира на четвъртфинал в Пекин, след победи намиращия се в превъзходна форма Лука Пуй.

Гришо извоючва успеха в двубоя след три сета - 6:7(3), 7:6(0), 6:4, информира Гонг.  Срещата бе много драматична и двамата показаха изключителна игра. Като цяло срещата бе изключително равностойна, но по-често нашенецът бе този, който имаше предимство и създаваше повече неприятности в сервис гейма на съперника. Имаше и рисков момент, когато Гришо бе опасно близко до загуба,  Пуй сервираше за спечелване на мача при 5:4 във втория сет. Все пак Димитров устиска и успя да продължи напред.