Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Лестър с нов успех, Дортмунд и Реал завършиха 2:2

Публикувана: 27 Sep 2016 21:50
Обновена: 23 Oct 2024 13:15
Прочетена: 626

Хюн-Мин Сон отбеляза петият си гол в последните 4 мача и донесе изключително ценната победа на Тотнъм с 1:0 като гост на ЦСКА Москва в Шампионската лига. Соналдо, както наричат корееца, се разписа в 71-та минута и остави шансовете на “шпорите” за класиране в следващата фаза, след като тимът на Маурисио Почетино допусна изненадваща загуба от Монако в първия си мач. Българинът Георги Миланов започна като титуляр и игра цял мач за ЦСКА Москва.

Другият английски отбор тази вечер в турнира също имаше успех. Шампионът на Висшата лига Лестър продължава да се чувства комфортно в Европа - 1:0 у дома над Порто. “Лисиците” не успяват да покажат игрите от миналия сезон в първенството, но в Шампионската лига нямат прошка.

Отново Ислам Слимани взриви трибуните на “Кинг Пауър Стейдиум” с гол в 25-та минута. Тимът на Клаудио Раниери има 100-процентов актив в турнира, след като в първия си мач надигра с 3:0 и Клуб Брюж.

Мачът на вечерта беше в Дортмунд, където Борусия и Реал Мадрид завършиха 2:2. Испанците два пъти повеждаха в резултата след голове на Кристиано Роналдо (17) и Рафаел Варан (68), но домакините изравняваха чрез Пиер-Емерик Обамеянг (43) и Андре Шурле (87). Така Реал записа трето поредно равенство във всички турнири.