Двойник на Ибрахимович опита среща с шведа

Публикувана: 24 Sep 2016 16:48
Обновена: 19 Oct 2024 19:01
Прочетена: 963

Златан Ибрахимович имаше среща от третия вид по време на мача с Лестър. Манчестър Юнайтед разби с 4:1 шампиона на Англия, но на полувремето фен нахлу на терена, за да се види със своя любимец. Тънката подробност е, че фенът приличаше досущ на шведския нападател.

Златан не беше особено впечатлен от поддръжника си. Той пък не му донесе и късмет, след като нападателят нямаше няколко добри положения за гол, но нещата не му се получиха.

Още през първото полувреме Крис Смолинг, Хуан Мата, Маркъс Рашфорд и Пол Погба наказаха „лисиците“. След почивката Демарай Грей се разписа за Лестър. Капитанът на Юнайтед Уейн Рууни пък остана на резервната скамейка заради неубедителните си игри в последно време.