Локо София отстрани „червените“ след 2:1 в „Надежда“

Публикувана: 21 Sep 2016 16:03
Обновена: 25 Oct 2024 01:43
Прочетена: 496

ЦСКА се провали още в първото си препятствие при защитата на трофея си, след като загуби с 1:2 от Локомотив София в 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

„Железничарите“, които са сред изпадащите във Втора лига, повеждаха два пъти в резултата, което в крайна сметка се оказа достатъчно. Димитър Георгиев вкара още в 6-та минута след отчайваща грешка в защитата на ЦСКА. В 54-та минута обаче Руи Педро изравни за „червените“ след хубав  удар от границата на наказателното поле.

Богомил  Христов обаче направи 2:1 в 72-та минута след бърза контраатака, а малко след това Педро можеше отново да изравни, но удари греда. В края Даниел Пеев от домакините и Рафаел Перес от ЦСКА бяха изгонени заради меле в центъра на терена.