Нападателят носи нова победа на Партизан

Публикувана: 04 Sep 2016 10:23
Обновена: 24 Oct 2024 02:08
Прочетена: 977

Валери Божинов не спира да бележи за Партизан, след като донесе победата на тима си с 1:0 над Зета. Българинът вкара единственото попадение в срещата още в 10-та минута, след като се възползва от асистенция на Леонардо да Силва.

Треньорът на "гробарите" Марко Николич използва двубоя, за да направи много експерименти със състава. На вратата застана Неманя Стеванович, а Милан Радин игра на позицията на десния бек. В 26-ата минута гол на Партизан беше отменен заради засада на Леонардо.

Божинов започна като титуляр и остана цял мач на терена. Българинът се превърна в ключова фигура за Партизан през този сезон, като наскоро от клуба отклониха оферта на английския Рединг за услугите му. Нападателят има 4 гола от началото на сезона в сръбското първенство, като само Уго Виейра от Цървена звезда и Александър Палошевич от Войводина имат повече - по 6.